Tak Potrafię
WYBIERZ CENTRUM
OFERTAW ramach projektu „Tak, potrafię!” zaproponowano szeroki wachlarz możliwości, których wykorzystanie przyczyni się do wzmocnienia potencjału zawodowego uczestników. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wyboru jednej ze ścieżek rozwoju, tj. podniesienia kompetencji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, nabywania doświadczenia zawodowego w trakcie stażu lub też wsparcie przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Dzięki projektowi aż 160 osób zwiększy swoje szanse na skuteczny start w życie zawodowe. 
 

 

SZKOLENIA
 

Szkolenia dopasowane do potrzeb uczestników to najlepszy sposób na podnoszenie kompetencji i zwiększanie szans na zatrudnienie. Oferta jest szeroka, a o wyborze decyduje sam uczestnik  po konsultacjach ze specjalistami rynku pracy.


 

STAŻE
 

Staż to zdobycie doświadczenia potrzebnego nie tylko do życiorysu zawodowego. To przede wszystkim rozwijanie posiadanych umiejętności w środowisku, które być może stanie się kiedyś właściwym miejscem pracy. 
 

 

ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – WSPARCIE SAMOZATRUDNIENIAWłasna inicjatywa sprzyja odnoszeniu sukcesu. Dlatego też osoby, które ją mają mogą liczyć na pomoc specjalistów oraz wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej. 

 

 

INFORMACJE O PROJEKCIE MP3

 

 

 

Dziękujemy i gratulujemy  wszystkim, którzy uczestniczyli w projekcie oraz przyczynili się do jego sukcesu!

 

 

Kompleksowe szkolenia i doradztwo prowadzące do podniesienia kwalifikacji zawodowych, interesujące warsztaty, praktyki i staże.

 

 

Wakacje to doskonała okazja, by zainwestować w swoją przyszłość i, rozwijając swoje umiejętności, zarobić trochę pieniędzy. Praca sezonowa może zainteresować zarówno studentów, jaki i bezrobotnych.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Projekty:

Powered by NEGON