Tak Potrafię
WYBIERZ CENTRUM
AKTUALNOŚCI
06
12.2018
 
ROZWIŃ SWOJĄ FIRMĘ
Jak skorzystać z puli 210 mln zł na rozwój małopolskich przedsiębiorstw? Jak zorganizować ciekawe szkolenia dzięki Małopolskim Bonom Rozwojowym? Czy wreszcie, jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania we własnej firmie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć podczas konferencji "Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców", która odbędzie się już 10 grudnia w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Wydarzenie otworzy marszałek Witold Kozłowski.

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców dzięki Podmiotowemu Systemowi Finansowania otwierają przed firmami wiele możliwości korzystania z niezwykle konkurencyjnej oferty rynkowej. Podczas zbliżającej się konferencji będzie można zdobyć nie tylko praktyczną wiedzę, ale też wymienić poglądy i poznać zagadnienia związane ze wspomnianym systemem finansowania. Co najważniejsze, na wszelkie pytania i wątpliwości uczestników konferencji, odpowiedzą eksperci, którzy na co dzień zajmują się tematyką.

Więcej informacji na temat konferencji, w tym program i formularz rejestracyjny, można znaleźć na stronie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: www.marr.pl/bur

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Źródło: www.malopolska.pl

« powrót

 

Zapraszamy do udziału w Projekcie AS: aktywnie – społecznie

 

Życzenia - Wielkanoc 2019

 

Już 10 grudnia w Muzeum Lotnictwa w Krakowie odbędzie się konferencja "Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców".

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Powered by NEGON