Tak Potrafię
WYBIERZ CENTRUM
09.2017

KOORDYNATORKA PROJEKTU „TAK, POTRAFIĘ!” ZOSTAŁA UHONOROWANA ODZNAKĄ HONOROWĄ MIĘDZYNARODOWEGO DZIEŁA KOLPINGA. GATULUJEMY!!!

Wspaniałe wieści z Międzynarodowej Konwencji Kolpinga w Limie, Peru. Pani Beata Harasimowicz, Wiceprzewodnicząca Dzieła Kolpinga w Polsce oraz Koordynatorka Projektu „Tak, potrafię!” została uhonorowana Odznaką Honorową Międzynarodowego Dzieła Kolpinga. Odznaczenia przyznano 4 osobom reprezentującym Europę, Afrykę, Azję, Amerykę Łacińską. Serdecznie Gratulujemy!!!

Dziękujemy i gratulujemy  wszystkim, którzy uczestniczyli w projekcie oraz przyczynili się do jego sukcesu!

Kompleksowe szkolenia i doradztwo prowadzące do podniesienia kwalifikacji zawodowych, interesujące warsztaty, praktyki i staże.

Wakacje to doskonała okazja, by zainwestować w swoją przyszłość i, rozwijając swoje umiejętności, zarobić trochę pieniędzy. Praca sezonowa może zainteresować zarówno studentów, jaki i bezrobotnych.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU